“Dağ başları benim yurdum vatanım
  Vatan için helal olsun bu kanım
  Hainler sarmıştı artık her yanım
  Ben askerim anam vatan bölünmez
  Ben şehidim anam şehitler ölmez.”


 "Kara çıkar bizim evin dumanı
  Şimdi gelir ayrılmanın zamanı
  Nasıl yaptınız bensiz bayramı
  Ana bayramınız mübarek olsun.
  Çadır kurdum Mazı Dağı başına
  Diken oldum düşmanların gözüne
  Hasret kaldım ailemin yüzüne
  Dostlar bayramınız mübarek olsun."


 "Anamdan ayrıldım öptüm elini

  Gözlerim neydi döktü selini

  Ayrılık ateşi büktü belimi

  Oğlun asker diye ağlama anam."


 

 "Olur ya! bir çatışmada ölürsem

  Arkamdan yas tutmayın

  Bırakın toprağımda rahat içinde yatayım

  Bedenimden komandomu çıkarmayın

  Onlar benim gururumdur

  Ölünce kefenim olacak

  Ayağımdan botlarımı çıkarmayın

  Onlar nice yollar aşacak

  Şehit olursam sırat köprüsünden geçecek

  Elimden tüfeğimi almayın

  O benim mezarıma sembol olacak

  Yaramın kanını silmeyin

  Ahrette hesabı sorulacak

  Göğsümden kör kurşunu çıkarmayın

  O benim madalyam olacak."

 


     

Akhisar Şehit ve Gazileri Web Sitesi

 İnternet Sayfaları İçin Telif Hakları ve Yasal Duyurular


Telif Hakları :


    Bu İnternet sitesinin ( http://www.akhisarsehitgazileri.com/ ) bilgi içeriği, grafik, logolar, fotoğraflar, resimler, listeler, sunuş tarzı ve diğer tasarım unsurları, hiçbir yöntemle kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Bu sitedeki sayfalar başka bir Internet sitesiyle koşut olarak, birlikte veya slayt şeklinde gösterilemez, kopyalanamaz ve yayınlanamaz. Bu sitede kullanılan ve/veya sunulan fotoğraf, resim, grafik, logo, ve programlar, başka bir Internet sitesinden direk olarak erişilemez. Bu sitenin diğer sayfalarına erişim bu şartların tamamının kabul edilmiş olduğunu gösterir. Sayfalar orijinal halleri korunarak; resmi kurum ve kuruluşlar, şehit ve gazi dernek organizasyon, cemiyet kamu yararına çalışan sosyal amaçlı sivil toplum örgütleri, eğitim kuruluşları ve okullarda gayriticari amaçlarla (eğitim/öğretim, bilgilendirme ve ödevler) web sitemizin URL'si olan http://www.akhisarsehitgazileri.com eklerinde kaynak belirtilerek ve sayfalarda değişiklik yapılmaksızın kullanılabilir. Diğer tüm durumlarda site yönetiminden yazılı izin alınmalıdır.


Yazar ve Yayıncının Sorumluluğu :


    Bu İnternet sitesinde yayınlanan bilgi, resim, vb. gibi tüm bilgilerin tam ve doğru olması için tüm gayret gösterilmiş olmasına rağmen, orijinal bir bilgi kaynağı olarak başvurulmaması ve sadece genel bilgilerin toplandığı bir referans olarak kullanılması gerekmektedir. Yazar (yazarları), bu sitedeki bilgi ve verilerin kullanılmasından doğabilecek direk veya endirek hiçbir zarar, kayıp ve hasarlardan sorumlu tutulamazlar.

Akhisar Web Sitesine Bağlantı (Link) Verme :


    Ticari veya gayriticari herhangi bir kuruluş veya İnternet sitesinin Web Sitelerine link vermesi için önceden izin alınmasına gerek yoktur. Bununla beraber, Akhisar Şehit ve Gazileri Web Sitesine link veren bir site T.C. Devletinin ve Milletinin Bölünmez bütünlüğünü bozucu, Akhisar İlçesi Şehit ve Gazileri Internet sayfalarının içeriğini yıpratıcı, küçük düşürücü, alay ve hakaret taşıyan veya muayyen yaş grupları için yasalar ve genel toplum kuralları uyarınca uygun olmayan bir içerik sunamaz. Akhisar Şehit ve Gazileri Web Sitesine link veren site, Akhisar Şehit ve Gazileri Web Sayfalarının çevresinde çerçeve (frame) oluşturamaz ve pop-up pencere vb. gibi herhangi bir diğer yöntemle reklam (banner), vb. gibi ticari çıkar amacı taşıyan sunuş yapamaz, Akhisar Şehit ve Gazileri Web Sitesinin içeriği veya içerdiği konular hakkında yanıltıcı veya karışıklık yaratacak bir görüntü yaratamaz. Akhisar Şehit ve Gazileri linkinin sadece; http://www.akhisarsehitgazileri.com/  adresine verilmesi gerekir. Alt sayfalara veya diğer sayfalara veya resim, fotoğraf, grafik, vb. gibi öğelere link verilmemelidir. Hariç tutulacaklar için site yönetimine başvurunuz.
 

Site Yöneticisi(Admin):

Hüseyin OKAY

e-mail : admin@akhisarsehitgazileri.com , bilgi@akhisarsehitgazileri.com

             huseyinokay@hotmail.com